Nyitott pozícióink

Senior adótanácsadó

A munkatárs feladata:

  • tanácsadás jellemzően általános forgalmi adó területen;
  • közreműködés adóellenőrzési ügyek előkészítésében, lebonyolításában;
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, nemzetközi PKF irodákkal;
  • junior kollégák munkájának irányítása és szakmai mentorálása;
  • részvétel adóügyi átvilágításokon;
  • hírlevelek írása, részvétel belső képzések lebonyolításában.

Olyan kollégát keresünk, aki:

  • proaktív;
  • precíz, munkájában maximalista;
  • képes egyszerre több projekten dolgozni.

A jelentkezés feltételei:

  • minimum 3 év szakmai tapasztalat adótanácsadás (ezen belül kiemelten általános forgalmi adó) területén;
  • közgazdász vagy jogi végzettség;
  • magabiztos kommunikáció magyarul és angolul, német nyelvtudás előnyt jelent;

Amit kínálunk: ​​

  • érdekes és változatos szakmai munkát multinacionális és hazai ügyfeleknél
  • támogatást a szakmai és nyelvi tanulmányok során
  • versenyképes fizetést
  • fiatalos, összetartó csapatot
  • családbarát, rugalmas munkahelyet
  • plusz szabadnapokat

Munkavégzés helye: 1025 Budapest, Csévi utca 7/B.

Jelentkezni ezen a linken tud.

Junior auditor

Legyél Te is a PKF család tagja! Tapasztalt könyvvizsgálókból és szakemberekből álló csapatunkba, új, modern budapesti irodánkba keresünk

Junior Auditor pozícióba munkatársat

Amit nyújtunk:

  • stabilitás és a hosszútávú könyvvizsgálói karrier;
  • nemzetközi háttér, mégis családias munkahely;
  • rugalmas munkaszervezés, home office;
  • változatos ügyfélkör, érdekes könyvvizsgálati projektek;
  • IFRS könyvvizsgálatokban való részvétel;
  • angol nyelvű oktatás és gyakorlati alkalmazási lehetőség;
  • könyvvizsgálatot támogató szoftverek rendelkezésre állása;
  • tapasztalt, támogató szellemű csapat;
  • egyénre szabott képzés, szakmai fejlődés támogatása;
  • versenyképes juttatási csomag.

Amit elvárunk:

  • pozitív szemléletű és alázatos munka iránti hozzáállás;
  • önmotiváltság, akard és tegyél is érte, hogy szakmailag fejlődhess;
  • számviteli/pénzügyi területen szereztél képesítést (felsőfokú vagy mérlegképes könyvelői) vagy folyamatban van a képesítés megszerzése;
  • jártas vagy az Excel/Word programok használatában és érdekelnek a könyvvizsgálat IT megoldásai;
  • kommunikációképes írásbeli angol nyelvtudással rendelkezel; minimum heti 4 napot tudsz vállalni.

Munkába állás időpontja: megegyezés szerint bármikor.

Senior Auditor pozícióba munkatársat

A senior auditor feladatai:

  • a könyvvizsgálati munka megtervezésében való aktív részvétel;
  • a könyvvizsgálati program által előírt eljárások végrehajtásához szükséges munkaszervezés és a szükséges dokumentáció bekérése az ügyféltől, azok beérkezésének nyomon követése;
  • könyvvizsgálati feladatok delegálása, juniorok irányítása, ellenőrzése;
  • a határidők és az egyes munkákra szánt időkeretek betartásának figyelése;
  • a senior szintű tapasztalatnak megfelelő könyvvizsgálati eljárások végrehajtása (elemző eljárások, ügyfélrendszerek és kontrollok vizsgálata, jelentős számviteli területek vizsgálata, speciális számviteli kérdéseknek történő utánajárás);
  • az elvégzett munka összefoglalása, a megállapítások, a feltárt hibák, nyitott kérdések, észrevételek dokumentálása a könyvvizsgálati szoftverben;
  • a felettesek felé történő rendszeres tájékoztatás a könyvvizsgálati munka státuszáról, a menetközben felmerült kérdésekről;
  • egyéb speciális projektekben való részvétel (átvilágítások, átalakulások, konszolidáció, EU támogatások auditja, IFRS report készítés, számviteli tanácsadás).

  • pozitív hozzállású, lelkes és érdeklődik a kapott feladatok iránt;
  • igényes, precíz, a munkájában maximumra törekszik;
  • erős problémamegoldó képességekkel és kreatív ötletekkel rendelkezik;
  • jó kommunikációs készségekkel rendelkezik;
  • képes feladatokat delegálni;
  • képes egyszerre több feladat kezelésére és a prioritások betartására.

  • könyvvizsgáló cégnél szerzett minimum 3 éves tapasztalat;
  • számviteli/pénzügyi területen szerzett képesítés;
  • Excel használatában szerzett gyakorlati tapasztalat;
  • magabiztos angol nyelvtudás.

Előnyt jelenthet:

  • seniori/vizsgálatvezetői munkakörben szerzett tapasztalat;
  • könyvvizsgálói szoftver használatában szerzett gyakorlat;
  • IFRS képzettség;
  • B kategóriás jogosítvány.

Iratkozzon fel szakmai hírlevelünkre

Hírlevelünkből rendszeresen értesülhet a legújabb szakmai hírekről, és megkapja szakmai elemzéseinket, kiadványainkat.

Magyar